Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Létezik olyan kényszerbetegség...

Logan5 kérdése:

Létezik olyan kényszerbetegség, hogy aranyos, szőrös kisállatok "halálra" ölelgetése?

Figyelt kérdés
Tehát pl., ha egy ilyen ember meglát egy aranyos kiskutyát és nem bírja megállni, hogy agyon ne ölelgetné?

2012. júl. 25. 09:52
 1/4 masszázscucc válasza:

Nagyon tetszik. Ahogy elolvastam, láttam magam előtt a jelenetet. Jót nevettem. Köszi!


Szerintem ez inkább túlzásba vitt pózolás, mint kényszerbetegség. Bár ki tudja...

2012. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Szeretetnek hívják! ;)
2012. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Egerek és Emberek c. filmben a főszereplő ebben szenved, a nevezett kiskutyákból többet is elpusztít, illetve egy lányt is. Tegyük hozzá, szellemileg visszamaradott, és hihetlenül erős. Szomorú.
2012. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Annyit csak megjegyzésként, hogy semmiképp sem pózolás ebben az esetben, mert ez belülről jön, ahogy írtam is: kényszer.. Persze van, gondolom, aki ezzel pózol...

2012. aug. 3. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!