Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a velemenyetek a Paleoasztr...

Mi a velemenyetek a Paleoasztronauták-rol?

Figyelt kérdés
Tudom h elegge kenyes tema ez, es azt is h minden ember mast mond errol. De megneztem egy 3 reszes dokumentum filmet es az azelott gyarott salyat velemenyemet megerositettek, bar hozza kell tennem a vilagrol alkotott nezeteimet nem nagyon tudja megvaltoztatni egy dokumentum film sem. A lenyeg az h elegge furcsa dolgok utottek fel a fejuket a tudomany es tortenelem teren es kivancsi vagyok h a mai embereknek mi a velemenyuk errol. Ha valaki szeretne linkelem neki a 3 reszes videot.

#idegen #UFO #Paleoasztronauták
2012. aug. 17. 20:38
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
87%
Bizonyítatlan hipotézis konteós nüanszokkal.
2012. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Én azt gondolom, hogy voltak, léteztek, most is léteznek ők, csak most másfelé vitte őket a a csillagpályájuk, de majd visszajönnek egyszer.
2012. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a tudományt és a természetfilmeket is,de ez az a tipikus téma,ahol nem tudunk az egészről semmit.

Az összes dokumentumfilm,amit eddig láttam erről,csupa-csupa maszlag.Nem mondanak semmi értelmeset,csak eldumálnak a semmiről órákat.Az egész paleoasztonauta-dolog mindössze hipotézis és találgatás,nem tudunk eredményeket felmutatni,gyakorlatilag nincs mit kutatni,néhány faragást leszámítva,de ez nem bizonyít semmit.Ez a baj az egésszel.Tulajdonképpen ez is olyan dolog,hogy vagy elhiszed,vagy nem,és egyenlőre semmink sincs ami bizonyítja vagy cáfolja a létezésüket/nem létezésüket.

Én személy szerint nem hiszek ezekben a dolgokban.A történelem tökéletesen magyarázható a paleoasztronauták nélkül is,de mindenkinek meg van a joga ahhoz hogy belemagyarázza-e őket,vagy nem.Persze mindig lesz,aki szívesen fűszerezi a történelmet ilyen és hasonló dolgokkal,holott erre nincs feltétlenül szükség.

2012. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom, nyitottabnak kell lenni tágasabban, az Univerzum felől nézni a dolgokat, és a régmúltba is kiváncsibban visszamenni. Olyan sokszor mondják, hogy az ókori butácska emberekmindenféle legendákat kitaláltak, de azok csak mesék, stb. Én azt gondolom, hogy nem véletlenül találták ki pl. hogy az "istenek" az Olymposz lakói. Mi van, ha ott szálltak le valamilyen űrjárgánnyal? Miért olyan hihetetlen ez? Miért az a buta, aki elhiszi, és miért nem az, aki soha semmit nem mer elhinni?
2012. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki sem mondja,hogy az buta aki elhiszi.De nincs feltétlenül szükség ezekre az idegen belemagyarázásokra.Lehet hogy igaz,előfordulhat,de nincs rá feltétlen szükség.Az idegenek nélkül is tökéletesen megmagyarázható a történelem.De ha igaz is,akkor felmerül,hogy mi a jó bánatot akartak itt az idegenek?Segíteni az ókor embereinek?Önmagunkból kiindulva ez nem igaz.Ha az ember talál egy hangyabolyt,nem az az első dolga,hogy segít berakosgatni a lyukon a morzsát,hanem eltapossa azt.De ez csak az én véleményem.Szóval nem buta aki elhiszi,csak nem kell arra gondolni,hogy akkor biztos a piramisok,meg ez,meg az...mindenben az idegenek segítettek.Okosak voltak az ókoriak is,megvoltak a módszereik.Az idegenek nélkül is és az idegenekkel együtt is magyarázható a történelem,mindenki szíve joga,hogy mit hisz el és mit nem.
2012. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Miért az a buta, aki elhiszi, és miért nem az, aki soha semmit nem mer elhinni?"

Miért az a buta, aki felhívja az ezoTV-be 1oooFT/perc-ért, hogy megmondja neki a Látó Pista, hogy mikor fogja megcsalni a férje, és miért nem az, aki nem _mer_ betelefonálni? :-D


Persze nyugodtan telefonálj, higgy amiben csak jólesik.

2012. aug. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Döncike, szívemből szóltál. Részemről én maradnék annyiban, hogy igen, buta aki elhiszi, szabályosan az. Kár ezt szépíteni.
2012. aug. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bartalos László M. válasza:

"az ókori butácska emberekmindenféle legendákat kitaláltak"

Aki ilyet mond, az nem butácska, hanem hétcímeres ökör. Az ókori emberek (Görög, Egyiptomi, Római, ... ), nem, hogy butább volt egy átlag érettségizett magyarnál, hanem műveltebb.

Akkoriban az emberek nem csak muszájból, hanem élvezetből tanultak, s tanultak is rengeteget. Egy átlag egyiptomi csillagászatban, matematikában, ...stb., sokkal magasabb szinten állt, mint a jelenkor "hú de rohadt okos embere".

Persze, paleoasztronauták egy érdekes téma ennek ellenére. Sok mindenre tényleg nincs válasz, de az emberi ravaszság, és zsenialitás sokmindent megoldott, és inkább a jelenkor buta, tudatlan emberei találták ki ezt.

2013. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!