Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Earl Babbie - A társadalomtudo...

Earl Babbie - A társadalomtudományi kutatás gyakorlata c. könyv 2001-es és 2003-as kiadása között mi a különbség?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bárkinek meglenne mind a kettő, talán egy könyvtárban kellene megnézned, ahol mindkettő bent van.

Nekem a főcím szerint a hatodik, átdolgozott kiadás van meg, amit Kende Gáborék 2003-ban fordítottak le. Az alapmű az Earl Babbie 2001-es, 9. kiadása volt.

Ha valakinek megvan a 2001-es magyar kiadás, akkor ahhoz képest kb. meg lehetne nézni, mert nem írták bele, mit változtattak.

2012. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó lehet, hogy ez egy hülye kérdés volt. A lényeg az, hogy ha nekem a 2003-asra van szükségem és a 2001-es van meg, akkor nagyon meg fogom szívni, ha ebből készülök fel a vizsgámra?
2012. okt. 12. 19:35
 3/4 anonim válasza:
Foggalmam sincs!
2012. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első voltam, szerintem akkora különbség nem lehet, hogy ne menj át miatta.

Tanulj jegyzetből is, neten is sok mindent meg lehet találni, mondjuk én már rég voltam elsőéves, amikor ezt használtuk.

Vagy kérd el valakitől az újat / menj be a könyvtárba és nézd meg, mi a különbség. Ha van 1-2 plusz fejezet, azt le is tudod másolni.

2012. okt. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!