Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek el fog jönni egy...

Szerintetek el fog jönni egy olyan időszak az emberi gondolkodásmód fejlettségében, hogy az emberek mindennek az értelmét, az okát fogják keresni, de nem találják meg az élet értelmét, ezért feladják azt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szinte már most is az a kor van...de szerintem inkább az a kor jön el hamarabb mikor már minden problémára tudni fogjuk a választ,vagy mindennek tudni fogjuk az okát. :)
2012. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért adnák fel?
2012. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Az a baj ezekkel a kérdésekkel, hogy nem igazán látunk a jövőbe, így nehéz róla nyilatkozni...

G.

2012. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Az élet értelme? :D

Drágám, az életnek nincs értelme :D

csak van, mert lehet.

2012. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az életnek az az értelme, amit keresel neki. Leélheted értelmetlenül is az életed, de ezt a legkönnyebb megtenni. Ezért akibe szorult egy kis értelem, az rájön, hogy a rá kiosztott időszeletben kell valamit tennie, mert utána már nem lesz rá lehetősége. Amikor megszülettél, a kezedbe nyomták a stafétabotot: most Te jössz, most megmutathatod ;)
2012. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose fogják feladni a kutatást mert az ember túl kíváncsi természet. Ha vmit megfejt keres vmi mást amit nem ért. Azt nem tudom h az élet értelmét valaha megfejtik mert nem vagyok jós :)
2012. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs egy olyan egyértelmű válasz, ami mindenkinek megfelel. Ha feltesszük, hogy bebizonyítjuk, létezik Isten, még akkor is lesznek olyanok, akik nem őt kezdik el követni, és (a katolikusoknál) a pokolt választja valamilyen okból(mondjuk mise helyezz futni jár, mert világbajnok akar lenni). Ha viszont bebizonyítjuk valahogy, hogy nincs Isten, akkor gyakorlatilag ahány ember, annyi életcél.
2012. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!