Miért nem értem meg?

Figyelt kérdés
nah szilveszter volt....... anyám kicsit sokkos állapotban volt és azt mondta hogy az ő ük ük...... anya grófnő volt azt hittem csak viccel ezért ma is rá kérdeztem és nagyon komoly arccal vágta hogy igen valami "pallavichny" rá kerestem a neten de nem adott ki semmit és anyám azt mondta "annál jobb legalább rosszul írtam, valaki tuja hogy volt -e hasonló nevű grófnő a közel múltban ? fontos lenne...

2013. jan. 28. 16:17
 1/6 anonim válasza:
Őrgróf Csáky Pallavicziny Hypolit ~1906.
2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2013. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :)
2013. jan. 28. 16:24
 5/6 A kérdező kommentje:
o.O én pont miskolci vagyok
2013. jan. 28. 16:26
 6/6 mustafa33 ***** válasza:
A tornai birtokon a Pallavicini grófkisaszonyt (Márta?) csődörös kisaszonynként emlegették, mert hogy nagyon szerettet lovagolni és a helyi legenda szerint mikor a csődörje kancát hágot és nem talált bele a kancába, kézel bátran belepászította a szerszámot a helyére ☺.
2013. febr. 2. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!