Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » PSZICHOLÓGIA! Van arra tudomán...

PSZICHOLÓGIA! Van arra tudományos kísérlet, vagy tanulmány vagy valamilyen szakvélemény, hogy aki állatokat bánt, az embereket is bántana?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vagyok kompetens a témában, viszont számomra annyit mond a dolog, hogy erősebb benne az 'agresszióra való hajlam'. Jó oké, én is lecsapok egy legyet, vagy egy szúnyogot, minden szívfájdalom nélkül... a pókokat sem kímélem... vagy kitessékelem őket... de hogy én belerúgjak egy kutyába, vagy megdobjak egy macskát... esélytelen.
2013. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én kifejezetten a büntetendő szintű állatbántalmazásra gondoltam (éheztetés, élve nyúzás, stb.)
2013. jan. 29. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
A sorozatgyilkosok tudtommal így kezdik.Eleinte állatokkal.De én sem vagyok jártas annyira a témában.
2013. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Egészen biztos hogy nincs és nem is lesz.


Az ember nem így működik.


Amit te írsz az nem egyéb, mint az emberi viselkedés szimpla, ostoba, csőlátó skatulyázása.

2013. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nemfogodmegtudni: vagy éppen pontosan fordítva!


Jeffrey Dhamer amerikai sorozatgyilkos és darabolós kannibál, arról zengedezett számtalanszor, hogy "szerelmes" a kutyákba!

2013. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondtam,hogy nem vagyok jártas a témában.A sorozatgyilkosok nem éppen számítanak a szakterületemnek,meg a pszichológia sem az erősségem.
2013. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!