Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tudtok olyan problémákat, a...

Mynameisheni kérdése:

Tudtok olyan problémákat, a mindennapi életben amely nagyon-nagyon bonyolult volt, de végül sikerült megoldani?

Figyelt kérdés
Ha igen,kérlek irjatok,részletesen ! fontosnaaaaaaaaagyon
2013. jan. 31. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Repülés és a gyors közlekedés úgy általában, a legtöbb ma gyógyítható betegség.
2013. febr. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindegy,nem értitek.
2013. febr. 2. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor tedd fel úgy a kérdést, hogy megértsük.
2013. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb.ilyen reakcióra számítottam :D szerintem érthető volt.odairtam,hogy részletesen.úgy kell,hogy először a bonyolult helyzetet leirni részletesen majd egy megoldást irni rá.füzetbe kb.1 oldal
2013. febr. 3. 11:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja hát a házi feladatoknak egyrészt van egy külön kategória. Ne a tudomány rovatot szemeteld vele.

Másrészt meg a házi feladat a te feladatod, te csináld meg.

2013. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

jólvan basszus,mondja ezt egy több éve regisztrált tag.:D egy pár hónapja regisztrált tagtól meg elvárod hogy tudja hát oké .érdekelt volna pár példa,hogy megtudjam oldani.és lehet segítséget kérni,bárhonnan

ha meg nem tudsz,vagy nem akarsz akkor ne irj ide:) köszi

2013. febr. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!