Csilla96 kérdése:

"Mit tettem volna Melinda helyében? "-Katona József: Bánk bán?

Figyelt kérdés
Magyar fogalmazást kell írnom, és a cím: Mit tettem volna Melinda helyében? Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném!

2013. máj. 5. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. Olvastad a Bánk Bánt? Gondolom igen. Akkor pontosan tudod hogy mit tett Melinda. Neked végül is csak annyi a dolgod, hogy a történetet végig gondolva, beleéled magad Melinda szerepébe, és végig gondolod hogy ha te lennél Melinda mit tettél volna. Mi az amit ugyanúgy csináltál volna, és mi az amin változtattál volna. Nem nehéz..
2013. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont az a gond, hogy nem olvastam, csak tartalmakat. Amikben nem sokat írnak Melindáról, így nem tudok olyan részletek, mint hogy: szerelmes volt a férjébe? volt választási lehetősége, hogy milyen élete legyen? stb.
2013. máj. 5. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor olvasd el. Nem olyan hosszú, és elég jó. Én olvastam, és tetszett..
2013. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudtál volna mást tenni mint ő, mivel

le lett itatva -

2018. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Melinda le lett itatva

(vlmi bele lett rakva az italába)

2018. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!