Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Szerintetek a kormányok, vagy...

Szerintetek a kormányok, vagy hadseregek (amerikai), vagy az ilyen csatornák (animal planet. ) manipulálják az embereke?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 17:29
 1/10 A kérdező kommentje:
A kormány azt mondja az összes ilyen ufos hírre, hogy nem igaz a másik meg, hogy igen, nemrég volt eza sellős cucc is...
2013. jún. 2. 17:29
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
A média felől a kormány részéről mindenképpen van manipuláció. Nemvéletlen hogy hiába rakat szar az összes kormányunk, a birkák mindig megszavazzák őket, aztán 4 évig höbölö-böbölö...
2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Az a baj, hogy az ilyeneknek is van választójoga, mint te. Höbölö böbölö.
2013. jún. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%
persze hogy manipulálják az embereket a tv-csatornák, ez úgy vélem elég egyértelmű, de úgy látszik vannak olyan birkák, akik ezt nem látják.
2013. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ja, persze ezt általánoságr értem, nem pont erre
2013. jún. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

3:42, ostoba vagy. 'Nuff said.

Kaptad is helyből a mínuszt.

2013. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A kormány mindenkori feladata a törvényesség látszatának fenntartása."


Ezzel mindent elmondtam.

3:42 az a baj, hogy pontagyú idióta vagy, és még büszkén hirdeted is. De semmi gond, itten bazinagy jogállam van minálunk, úgy csinálsz bohócot magadból ahogy neked jólesik :D

2015. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a média kezdetben valóban az ismeretterjesztést szolgálta, már agymosoda lett belőle, meg a konzumidiotizmus éltetője

akinek van esze, nem néz televíziót és nem hallgat rádiót, pláne kormánypárti szarokat

a 3. válaszadó legalja gyökérnek én is nyomtam mínuszt

2018. jan. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha értelmes műsorokat adnának, azt mondanám: nem.

De mióta csak a szar ömlik belőlük, és egy normális téma nincs, viszont segít az embereknek minél gyorsabban elhülyülni, azóta a válasz: igen.

Bizonyára a televíziónak is oroszlánrésze van abban, hogy napról napra több az idióta sültbolond, és egyre magasabb pozícióba is jutnak.

2018. aug. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fogyasztói társadalom szócsöve a média, a tömegtájékoztatás.

Ezzel ugyanúgy vissza is lehet élni, mint bármi mással.

A kormány, a nagyvállalatok, meg a pénzhatalmi elit speciel arra használja, hogy elhülyítse az embereket, identitás nélküli bégető agyatlan csordát neveljen belőlük. Tudod, aki nem tud semmit, az nem kételkedik...nem véletlen hogy mára a demokráciából is a hülyék diktatúrája lett.


"Az a baj, hogy az ilyeneknek is van választójoga, mint te. Höbölö böbölö."


Az a baj, kispajtás, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták.

Adtam a piros kezet csípőből, húgyagyú ostoba.

2019. aug. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!