Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hol tudnám beszerezni/megtekin...

Hol tudnám beszerezni/megtekinteni Éry Kinga: Kelta csontvázak Zichyújfaluról című művét?

Figyelt kérdés
Az Anthropologiai közleményekben jelent meg 1984-ben.

2013. júl. 30. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A folyóirat alapján keresd; ahogy elnézem, ez több könyvtárban is megtalálható (pl. MTA könyvtára, ELTE PPK könyvtára, Szépművészeti Múzeum könyvtára)
2013. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez minden Budapesten van. Oda meg lemenni... Finoman szólva kicsit macerás a mai magyarországi tömegközlekedéssel.
2013. aug. 2. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de kérdezd meg a könyvtárban, van-e könyvtárközi kölcsönzés. Ha igen, az adott számot át tudják kérni neked, vagy talán el tudják intézni, hogy lefénymásolják neked azt a cikket és elküldjék. Én sajnos nem vagyok most Pesten, úgyhogy nem tudom megszerezni neked.
2013. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!