Összetudná nekem valaki foglalni a Don Quijotét pár mondatban? Most jutottam el a feléig ott tartok amikor elmenekül otthonról, miután azt hitte hogy a szellemek rabolták el.

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A felét már elolvastad? Akkor már csak egy kicsit kell erőlködj, és vége az egésznek, vagy ehhez túl lusta vagy?

Az egészen más. Akkor egy valamit tudok ajánlani:

Írd be a google-ban, hogy "Don Quijote tartalom" - és már meg is kapod.

...

2013. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel holnap reggelre kell a suliba és aludni is szeretnék....azt hiszed nem írtam be? Beírtam de nem azt dobta ki amire vártam
2013. okt. 3. 22:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, melyik suliban olvastatják el veletek az egész Don Quijotét??? Két vastag kötet, csodálom, hogy a feléig eljutottál. Nekünk egyetemen, spanyol szakon kellett elolvasni. Őszintén szólva, a hangulata megmaradt bennem, de hogy pontosan mikor mi történt... Szerintem is tutira megtalálod a neten.
2013. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beírtam és csak ilyen könyv ajánlók meg az egész könyv jön ki.
2013. okt. 3. 22:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnálatos. Ha jól tudom, akkor a Don Quijote csak 200-300 oldal. Amit én 2-3 óra alatt olvastam el, és szerintem te sem olvasol lassabban. Ha már félig már végeztél 22:04-ig, akkor már 24 órára biztos végzel.

...

Egyébként én nem hiszem, hogy a tanárnőd csak 2-3 órát adott a regény kiolvasására. Fogtál volna neki korábban.

...

Ha most kapnál egy 1-est, ezután idejében elolvasnád a házi olvasmányt.

...

2013. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van, de nem szeretnék egyest kapni :)
2013. okt. 3. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
A Don Quijote nagyon nem 200-300 oldal, van az 900-1000 is. Akkor te valami rövidített, ifjúsági kiadást olvashattál.
2013. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7: Igazad van. Most néztem meg a magán könyvtáramban. Lehet, hogy mégsem a Don Quijote volt az a regény, amit 2-3 óra alatt olvastam el.

...

Kedves kérdező: Nekem egyáltalán nem okoz szívfájdalmat, hogy te kapsz egy 1-est, mert nem voltál képes időben elolvasni a regényt. Gondolom ezt a regényt még nyárra adták fel, és nem tegnap vagy tegnapelőtt. Vagy, hogy nyáron minden nap a facebookon csücsültél? Akkor mond azt a tanárnődnek, hátha megértő lesz.

2013. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem nyárra adták fel. Körülbelül 2 hete adta fel, és mivel beteg voltam és a kedves osztálytársam nem tudta ezt elmondani, azért nem tudtam és csak tegnap tudtam meg.
2013. okt. 3. 23:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor azt mond a tanárnőnek, hogy beteg voltál, és nem tudtad, hogy el kell olvasni, hátha elhiszi, és ad neked 2 hét haladékot.
2013. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!