Logisztikai menedzsment mesterképzés teljesítése után van lehetőség posztgraduális doktori képzésre jelentkezni? Őszintén szólva, nem találtam erre utaló jelet, de hátha rossz helyen keresgéltem.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is tisztelettel köszönöm!
2013. okt. 12. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem az adott egyetemen érdeklődsz?
2013. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire aktuális még a téma, de a Miskolci Egyetem honlapján ez olvasható:

"Logisztikai menedzsment mesterszak

A képzésért felelős Kar: Gazdaságtudományi Kar

Szakfelelős: dr. Szakály Dezső, egyetemi docens

A képzés célja olyan gazdasági szakemberek képzése, akik az integrált vállalati logisztikai menedzsment összefüggéseit átlátva képesek a vállalati logisztikai rendszer és a vállalatokat átfogó ellátási láncok átfogó irányítására. A szükséges elméleti tudás birtokában, illetve a modern gyakorlati megoldások ismeretében e szakemberek sikeresen képesek a vállalaton belüli, illetve a vállalatok közötti logisztikai folyamatok tervezésére, elemzésére és fejlesztésére, illetve azok hatékony vezetésére. A képzés eredményeképpen a hallgatók megfelelő ismeretekkel rendelkeznek tanulmányaik doktori képzés keretében történő folytatására."

Egyébként látom már egy év eltelt, én is erre a mesterszakra fogok járni és tervezem a jövőre nézve a doktori cím megszerzését.

Ha azóta vannak tapasztalataid, szívesen venném, ha megosztanád velem. :)

Előre is köszönöm.

2014. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!