Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Európa mellőzi és tagadni...

Európa mellőzi és tagadni akarja a magyarság jelentőségét Európában, pedig Mi vagyunk itt a legelsők és nekünk köszönhetik az európai népek jelenlegi magaskultúrájukat. Tennünk kéne azért, hogy tiszteljenek Minket! Miért nem cselekszünk?

Figyelt kérdés

Érdemes elolvasni ezt:


[link]



2014. jan. 4. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a problémakörben a tudománynak nincs szerepe. Ha mégis, az pszichológiai természetű. Azt kell vizsgálni, miféle körülmények hatására válik a gondolkodásmód ilyen hamissá. Itt arra gondolok, amikor a gondolkodásmód teljességgel figyelmen kívül hagy minden olyan tényt, amely nem illik a gondolatmenetbe.
2014. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 névtelen felhasználó válasza:
47%

Nem vagyok szakmabeli, lehet félreértelmeztem a kérdést: de a rómaiak nem hamarabb voltak itt? vagy a germánok, frankok.. és még mások. Mi csak 895-ben érkeztünk meg.

[link]

azért nincs akkor figyelem, mert: -legtöbb EU támnogatás -gazdasági hülyeségek -kevés fejlődés -mindenki menekül innen -cigányok miatt a magyarokról kialakult kép -A politikai vezetés miatt.

mert Magyarország önmagával határos, teljesen más lenne az ország. -szinte páratlan nyelv, idegenség -kevés, kis területen, szétválasztva

IGEN, tényleg minekünk köszönhetnek rengeteg dolgot, de sokszor nekünk jött ki szerencsétlenül. -uralkodásra képtelen királyok -Török birodalom és fr megállapodás, amiből 3 részbe szakadt Magyarország......

Pl.: a nándorfehérvári diadal után MINDEN európai országban kéne harangozni, a PÁPA rendelete szerint. Csak mi.

Remélem nincs benne túl sok hiba.

off: /url fail: maygar/

2014. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Feltetelezem eleg sok embernek melengetik az agyon stresszelt lelket az ilyen jellegu olvasmanyok.
2014. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak Európa, hanem az egész világ nekünk köszönheti. Köztudott, hogy mi hoztuk el az életet a Földre a Szíriuszról. Sőt, már oda is mi vittük!
2014. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

@ 1.:


"Azt kell vizsgálni, miféle körülmények hatására válik a gondolkodásmód ilyen hamissá. Itt arra gondolok, amikor a gondolkodásmód teljességgel figyelmen kívül hagy minden olyan tényt, amely nem illik a gondolatmenetbe."


Talán érdekelni fog:

[link]

[link]

2014. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
kedves kérdező, ha te úgy gondolod, hogy nem kell mindent elhinni, amit olvasol (már a kérdés összeesküvés-elméletet feltételez), akkor miért pont az ilyen marhaságokat hiszed el? Csak érdekel.
2014. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Hát mer olyan jó ilyenekben hinni, azér!

Vagy te talán nem hiszed el, hogy a magyar volt az ősnyelv, amit Ádám és Éva is beszélt? Nem vagy te véletlenül zsidóbolsiliberális hazaáruló?

2014. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
az nem vagyok, ellenben tanultam korábban egy kis sumert, úgyhogy nem nyalok be ilyen őstörténetes marhaságokat :)
2014. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az más, hát úgy könnyű, hogy tudunk is valamit, nem csak egyszerűen elhisszük a sok marhaságot. Mégiscsak zsidóbolsi lehetsz, mert azok szoktak tudni. Szemben a kérdezővel, aki HISZ!
2014. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Már az gyanús volt, hogy a linkben szereplő eredeti címet sem tudták helyesen leírni, de gyanúm beigazolódott, hogy az olasz tag, alapfogalmakkal sincs tisztában.


Én már személy szerint ott elakadtam, hogy nem volt szegény indogermánoknak kultúrája, de a szent Pannonico kultúrkörre egy csomó káros kulturális hulladékot ráerőltettek szűk 2500 évvel ezelőtt,de úgy hogy ők sem ismerték azt.


Amúgy ki a tökömet izgatna a legjobb esetben is 3000 évvel ezelőttig létező kultúrfölény? Rég tárgytalan, meg ha létezne is sem tarthatnánk igényt senki csodálatára.

2014. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!