Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Töri házihoz kéne egy kis...

Töri házihoz kéne egy kis segítség! Ki volt ő a képen?

Figyelt kérdés

tudom nem valami éles kép, de remélem felismeri valaki! :)


[link]



2014. febr. 22. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Használjuk a Google fordított képkereső funkcióját: Google - Képek - Kép feltöltése - Enter...

2. ...és csiribí-csiribá, kiadja az alábbi oldalt, ahol megtalálható ugyanez a kép:

[link]

3. Tehát megvan a válasz: Telekessy István egri püspök. :)

2014. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj hát nem számítottam ilyen hasznos válaszra, ennyi idő alatt, nagyon szépen köszönöm, ment a zöld kezecske! :3
2014. febr. 22. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :)

Legközelebb próbáld ki te is ezt a képkeresőt, szerintem nagyon jó kis funkció. (Volt már sajnos, hogy nem talált másikat egy adott képből, az pech. De azért általában működik. Ha van link, arra is lehet keresni. Ha nincs, mint most nekem sem volt, akkor simán letöltöd a képet a gépedre, aztán onnan feltöltöd a keresőbe.)


Minden jót. :)

2014. febr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!