Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Széchenyi István meleg volt?

Széchenyi István meleg volt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 19:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
63%
nem, de Kossuth adócsaló volt;)
2009. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

pontosítani kell:

kossuth nem adócsaló, hanem sikkasztó volt :)

2009. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Egyszer mintha valahol azt olvastam/hallottam volna, hogy voltak ferde hajlamai. De ha tényleg így volt (miért ne?), attól még Széchenyi ugyanúgy a Legnagyobb magyar volt, ezt senki sem vitathatja. Pusztán általános érdeklődésből kérdeztem, szöget ütött a fejemben a dolog, ennyi. Úgyhogy köszönöm, nem kell boldog Hanukát kívánni...

Másfelől meg kíváncsi voltam, hogyan reagálnak az emberek egy ilyen kérdésre - nos, a kísérlet sikeres volt, voltak értelmesebb és kevésbé értelmes megnyilvánulások is. :)

2009. dec. 15. 00:09
 14/14 anonim ***** válasza:
86%
Bennem csak az a kérdés merült fel, hogy nekünk mi közünk van az ő nemi orientációjához?
2009. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!