Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » 1. , Hány százalék vámot...

1. , Hány százalék vámot kellett az exportnál (kivitelnél) fizetni Szent László korában? 2. , Kik voltak a fekete magyarok? 3. , Mi lett Szent István koronájának későbbi sorsa? 4. , Hol őrzik a Szent István kardot?

Figyelt kérdés
A kérdések az Árpád- és Anjou-korra vonatkoznak
2009. dec. 15. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
És, mit csináljunk vele? Írjuk meg a házidat? Köszi, de nem.
2009. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi de ez nem a leckém és csak azért tettem fel ide, mert nem találtam rájuk választ, de ha te így gondolod nem tehetek róla azt hittem ez az oldal azért van, hogy kérdéseinket ide felírhatjuk és arra esetleg választ kapok ami talán jó is lehet, vagy segít, hogy hol nézhetek utána. De ha nem tetszik a kérdés nem kell rá vlaszolni.
2009. dec. 15. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes kérdés nagyon, csak kár, hogy erre én sem tudom a választ :DDD Pedig érdekelne, sajnálom, hogy eddig senki sem válaszolt rá...
2010. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!