Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hol találhatok forrásanyagot...

Hol találhatok forrásanyagot az EU tagországainak válságkezeléséről?

Figyelt kérdés
A 2007-2008-as válság következményeinek kezeléséről pontosan.

2014. ápr. 1. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Google.hu: európa válságkezelés

[link]

[link]

[link]

[link]


és ez csak az első pár találat ... az írások egyébként le is vannak hivatkozva

2014. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvan, megvan, megvan, nem tudok angolul.
2014. ápr. 4. 22:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem konkrét kormányzati lépésekre lenne szükségem főleg 2012-ben és 13-ban. Sajnos ilyet nem nagyon találni. Igen, már kerestem a google-ben.

Ahol kerestem még az a Pénzügyi Szemle, Közgazdasági Szemle, MNB műhelytanulmányok, portfolio.hu és még sorolhatnám. Lehet, hogy itt vannak ezzel kapcsolatos írások, de a kereső vagy semmit nem dobott ki a fent említett oldalakon, vagy annyira sokmindent, hogy képtelenség lett volna átnézni.


Úgyhogy olyantól kérek segítséget, aki tudja, hol érdemes keresni ilyesmit, vagy konkrét tanulmányt akármit ismer, amiben ezek benne vannak.

2014. ápr. 6. 09:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!