Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » S. O. S.! Irodalomból meg...

Fruzsina0000000 kérdése:

S. O. S.! Irodalomból meg kell tanulnom és felmondanom a Sámuel és Sául-t. Wikipédián nem igazodok ki és egyszerűen ezt nem értem. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudsz olvasni? Mert ha tudsz, akkor a wiki elég, ha viszont nem, akkor bármit is írunk ide, azt se fogod tudni elolvasni.
2014. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

"S. O. S.! Irodalomból meg kell tanulnom és felmondanom a Sámuel és Sául-t"

Hát akkor tedd azt!:)

2014. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondtam valaki segítene? Nem azt idióták akik viccesnek hiszik magukat írjanak, ja és 1 válaszoló a wikipédián nem találtamat nem olvastad el, nem tudsz olvasni, vagy fogyatékos vagy? Boccs erre nem tudok mást írni
2014. ápr. 29. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:

#2. vagyok 1. reakcióm a Kérdező kommentjére :'D

2. reakcióm: ?.?

Különben meg tessék, nagyon nehéz volt ám:D

[link]

Ha meg, mint írod a kérdésben, nem tudsz kiigazodni rajtad, az már a te bajod;) :P

És nem is gondoltam, hogy vicces vagyok am, de ha szerinted az volt a komim, akkor én ezt most bóknak veszem és köszönöm:))

2014. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*rajta
2014. ápr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" wikipédián nem találtamat nem olvastad el, nem tudsz olvasni, vagy fogyatékos vagy? Boccs erre nem tudok mást írni"


Azt írtad, nem tudsz kiigazodni rajta, nem azt, hogy nem találod. Legalább ugyanazt hazudnád másodszorra is.

2014. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam nem találtam és nem igazodtam ki rajtad, amúgy hagyjál már könnyű bele kötni egy tíz évesbe?
2014. ápr. 30. 22:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Könnyű. Levélírogatás helyett pedig inkább koncentrálj a leckédre.
2014. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kamukérdés:D Ennyire izé ember, mint amilyennek itt a Kérdező akar látszani, nincsen:D:D:D Remélem, kamu:)
2014. ápr. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha nem írtok normális választ minek kommenteltek.
2014. máj. 2. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!