Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ezen a táblázaton a "kiemelked...

Ezen a táblázaton a "kiemelkedés" a tengerszint feletti magasságot jelenti?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés Oslo-tengerszintjéről és szeretnék rá válaszolni,csak előbb akarnám tudni hogy ez helyes információ-e!


Oslo 94 méterrel van a tengerszint felett?



Ime a táblázat: [link]


az oldal vége felé van a táblázat, de meg lehet találni!


2009. dec. 29. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de azt nem tudom hogy pont ugyanennyi.
2009. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én ismereteim szerint Oslo tengerszint feletti magassága 96 méter, így végülis a 94 méter is elfogadható, a földrajzban elég sok a kis mértékben eltérő, de azonos dologra vonatkozó adat.


Az előző válaszolónak : gratulálok, nagyon szép választ sikerült összehozni, tizedik olvasásra is csak a fejemet vakargatom :D

2009. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Na jól van, így visszaolvasva tényleg értelmetlen. Azt akartam írni (akkor fordítok): Az elképzelhető hogy 94 m körül van, de hogy pontosan mennyi azt nem tudom.
2009. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz.
2009. dec. 30. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!