Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A haverom eléggé bele van...

A haverom eléggé bele van zúgva ebbe a blogba (Izomtibi), szerintetek mennyi a valós hozzáadott művészeti, szociológiai értéke a bejegyzéseknek? (Többi lent) Személy szerint én alpárinak és szűlátórkörűnek érzem.

Figyelt kérdés

[link]


Tibor az újkori magyar polgár archetípusa. Ami különlegessé teszi az az, hogy munkáinak során sok emberrel kerül kapcsolatba, veleszületett nyitottságának, igazságérzetének, rendkívüli megfigyelőképességének köszönhetően hozzávetőleg 100 szociológus ismeretével rendelkezik.


2014. aug. 31. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon jo kis blog az. Sok embernek valoszinuleg nem jon be a stilus, de rengeteg tipikus mai figurat jol lat es atad a szerzo. Biztosan van nemi alapja (meg az is lehet, hogy Tibi tenyleg taxis/kidobo), de szepen kiszinezve.
2014. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez egy hiánypótló mű, remek körkép napjaink társadalmáról. Egy ideig én is azt hittem, hogy ki van színezve, de mikor elmentem buliba, úgy éreztem, mintha az izomtibi által megénekelt világ kellős közepébe csöppennék, s magam is egy szereplővé váltam ezáltal :) A szleng is bejön, aki nem látja, hogy ezek a sztorik ilyen stílusban élethűek, autentikusak az elég szűk látókörű (hogy finoman fogalmazzak). Ha jobban belemélyednél, látnád, hogy van szépirodalmi stílusban írt bejegyzés is, stb. Mert nem minden élethelyzet átadására illik a szleng.
2014. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!