Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Társadalomismeretből emelt...

Társadalomismeretből emelt szinten érettségizők segítségét szeretném kérni?

Figyelt kérdés
sajnos nem tanultunk ezen az órán , de mindenképp emelt szinten szeretnék érettségizni ebből a tantárgyból.a szóbelihez szükséges tételeket szeretném megkapni,mivel kidolgozni sajnos semmi esélyem ahhoz túl kevés az idő.

2014. szept. 7. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel nincs minden tételt kidolgozva tartalmazó könyv és az interneten sincsenek tételek, két lehetőség van

1. Pszichológia, Közgazdaságtan és Jelenismeret tételekre vadászol (azok vannak, de jelenismeretet nem láttam)

2. Elolvasod ezt, megpróbálod megjegyezni és ez alapján előadni azt, amit kihúzol.

[link]


Én a 2. megoldást választottam és 98% lett

2014. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :) akkor én is megpróbálom !
2014. szept. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!