Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tudnátok nekem mondani összees...

Come back kérdése:

Tudnátok nekem mondani összeesküvés elméleteket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó kategóriában szerepel a kérdésem. :)

2014. szept. 14. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Olvasgass a szabadonebredok.info-n, na az tele van ilyenekkel :D

vagy keress rá arra, hogy konteó, konspirációs teóriák ilyesmi.

2014. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jó sok és alaposan kielemzett konteót akarsz:


konteo.blogrepublik.eu


Ez A magyar konteó oldal, (igen így nagy A betűvel :-)

Már évek óta megy, és több könyv is megjelent a blog posztjaiból, ha beleveted magad egy pár hónapra elegendő olvasnivalód lesz! Ami érdemes kiemelni, hogy aránylag tárgyilagos és csak bemutatja a népszerü összeesküvés elmleteket nem próbálja ráderőszakolni az emberre az egyik vagy másik verziót, inkább egy elemző blog.

2014. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
őőő: Illuminátus társaság, szabadkőművesek, chemtrail, HAARP, reptoidok... Soroljam még? :D
2014. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Donnie Darko nevezetű filmben vannak különös elméletek amiket amúgy nem vesz észre az ember csak ha utána keres neten vagy a viharszigetre is vannak összeesküvéselméletek elvileg , hogy valojában di caprio tényleg rendőrbíró csak át akarják baszni a szigeten aztán ott van pl a world trade center elmélet, hogy az amcsik robbantották fel az épületet nem a "terrorista" miatt vagy a repülő miatt omlott össze hanem bombát szereltek rá ezzel háborút akartak generálni, mert abban sok a pénz lényegében vagy ott vannak a reptiliánok az ufok a piramisok titkai a bermuda háromszög bár ezt mindenki ismeri aztán nem tudom még keress rá neten ird be google-ba hogy összeesküvés elméletek ennyi :D
2015. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!