Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A melegek miért úgy beszélnek,...

A melegek miért úgy beszélnek, ahogy? Miért alakul át a hanghordozásuk? Direkt tanulják meg ezt a "selyemfiús" beszédstílust, vagy ez valahogy a természetes következménye annak, hogy melegek?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha magasabb és vékonyabb lenne a hangjuk. Tök más a hanghordozásuk. De tudtommal a tesztoszteron-szintjük attól még ugyanolyan, hogy melegek, nem?
2014. okt. 18. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kulonboztessuk meg az affektalo idiotakat a normalis emberektol, oke? Az hogy valaki meleg, nem jelenti azt hogy igy kell beszelnie, csak vannak akik modorossagbol felveszik ezt a stilust. Semmi koze a hormonokhoz, vagy akarmi mas ilyenhez.
2014. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Csak a nőies melegeknek ilyen a hanghordozásuk. Nem tanulták meg a helyes hangképzést. A férfias melegek hanghordozása a kinézetüknek megfelelően férfias (mellhang).
2014. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Csak a nőies melegeknek ilyen a hanghordozásuk. Nem tanulták meg a helyes hangképzést."


Ezt nem értem. Miért, ők már csecsemőkoruktól úgy éltek, hogy ők most melegek és nem a férfiakról vesznek példát? Nem kamaszkorban alakul ki a szexuális orientáció?

2014. okt. 18. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan "nem tanulták meg", vagyis elfelejtették (szándékosan). Lásd egyes válaszát az affektáló, tetszelgő divat8uz1król. Ezek általában nem azonosak a melegekkel.
2014. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Számos meleget ismerek, és egyik sem "úgy" beszél.
2014. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Vannak az affektáló díszb*zik, meg a normális melegek, ők nem így beszélnek
2014. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hova tartozok én: Káromkodok hadarok de a hanglejtéssel és hangsúllyal olyanokat szoktam össze hozni hogy.
2014. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Van a haverjaim közt "meleg", állatira nincs a viselkedésében ennek semmi jele. Sem mozdulatokban, sem hanghordozásban.

Viszont látok rengeteg, elvileg hetero fiatalt, akik divatból viselkedésben, stílusban olyan messze járnak a férfi fogalomtól, mint a Pútó a Naptól.

A tetszelgő (feljebb is említett) díszbzi jellegzetességek simán felvett modorok. Tudatosan vagy anélkül, de (nagyrészt vagy egyáltalán) nem hormonális és biztosan nem genetikus jellegzetességek.

2014. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

/"Csak a nőies melegeknek ilyen a hanghordozásuk. Nem tanulták meg a helyes hangképzést."


Ezt nem értem/


Van olyan ismerősöm, aki anyjával és 3 lánytestvérével együtt élve nőtt fel, apa nem volt kéznél, pótapa sem.

Mindig, mindenhol homokosnak nézik, öltözködése, viselkedése, hanghordozása olyan szinten, szinte túljátszottan nőies, pedig 100% hetero. Nem tehet róla, nem is tud tenni ellene, mert olyan mértékű gyerekkori beidegződés, hogy képtelen változtatni.

Van ilyen is.

A társas viselkedés, gesztusaink, stílusunk nem velünk született dolog, felnőtté válásunk alatt környezetünk alakítja ki.

2014. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 MrPifta ***** válasza:
100%
120 kilós, szakállas férfi vagyok, ember nem mondja meg ránézésre, hogy meleg vagyok. Ezért nem is beszélek "úgy"
2014. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!