Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tudnátok vmi tippeket mondni...

Tudnátok vmi tippeket mondni mit lehetne irni egy értekezésbe, aminek az a cime: Szerelem rök témája az irodalomban ( nem csak a magyarban? Kerestem de csak olyanokt talatam, h top 10 szeremes vers, stb :/

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha azt fontolgatod, hogy értekezést írsz a témáról, akkor ne a google-ra hagyatkozz. Ebben azért (is) nehéz így látatlanba segíteni, mert

- nem tudjuk a motivációdat, kiindulópontodat (pl. mivel foglalkoztál már ezen a témakörön belül)

- milyenek az elvárások abban az intézményben, ahova be akarod adni (formai és tartalmi követelmények egész sora)

Ha van konzulensed, fordulj hozzá, ha nincs, keress egyet az adott intézményen belül + nézd meg az adott intézményben (és máshol is) az utóbbi évek értekezéseit, onnan a témához is, a forrásokhoz is kaphatsz tippeket (és még hivatkozásnak is remek:))

2015. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hasonló témáju értekezéseket kerestem, ne h megnzzem miyenek, de nemtaláltam, gimnázium 3 évfolyamsként az a motiváccióm hogy ne kapjak majd elégtelent a dolgozatra.

amennyit tudok az az hogy legyen tudományos, legyenek benne szakkifejezések meg difiniciók, de gzöm nincs milyen arról meg oszt má végképp, hogy honnan szerezzek meg valamit amiról azt sem tudom, egyáltalán milyen néven keressem. bevezetésne már van pár sor, arról h a szerelem minden korban ott volt fuggetlenül attol hogy az addott mu irai, epikai, vag drámai volt, meg talán pár példát kicsikarnék magamból, de igy nehéz.

Ha tudnál valami nagyon egyszerű vázatot hogy mit irjak meg milyen sorrendben, azt án már kifejtenm, mert ugy már tudok keresni ha nadjabol tudom, hogy mit.

2015. jan. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!