Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mi a neve annak az apácának,...

Mi a neve annak az apácának, aki terhesen kiugrott a zsámbéki főiskola egyik toronyszárnyából?

Figyelt kérdés
Zsàmbékra jártam 1 évig,utàna Vàcra költözött az iskola.A gólyatàborban az volt az egyik feladat hogy meg kellett keresni annak az apàcának a sírjàt aki 23 évesen lett öngyilkos,mert egy pap teherbe ejtette.Ennek az apácànak vagyok kívàncsi a nevére.Köszönöm a segítséget!

2015. máj. 21. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egész neten nem találom nyomát a sztorinak. Szerintem kérdezd meg a szervezőket, akik a "feladatot" kitalálták. Már ha egyáltalán igaz az egész. Mert azt sem értem, hogy hogyan kerestétek név nélkül, és pláne hol...
2015. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A temetőben kellett megkeresni és akkor mondtàk a nevét.Halvànyan úgy rémlik hogy vslamilyen Ilonànak hívtàk.2003-ban felvételiztem,fogalmam sincs kik voltak a szervezők.Nincs róla hír az interneten,mert ez "szégyennek" szàmít az Egyhàzban.Azért tettem fel a kérdést hàtha valaki tudja.
2015. máj. 28. 08:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is fura, mert ha szégyen az Egyháznak, akkor egy gólyatáborban sem reklámoznák... Meg egy csomó dolog van, ami "szégyen az Egyháznak", mégsem tudták eltitkolni. No, mindegy.

Találtam egy honlapot, jelenleg átalakítás alatt van, de lehet, hogy tudnak neked segíteni:

[link]

2015. jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!