Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Isten megtalalasa, Huble vagy...

Isten megtalalasa, Huble vagy CERN?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Nincs isten, nincs rajta mit megtalálni.
2015. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én K2 megmászását javaslom. Oxigénpalack nélkül.
2015. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vree ***** válasza:
80%

Hubble, mert ha Jézus tartja össze az atomokat, akkor picike és rengeteg van belőle. Ha Hubble, akkor elég belőle egy nagy dagi.


Mekkora barom kérdés már ez...

2015. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Hubble
2015. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:
65%

Ha teljesen vallási értelemben érted, akkor a tudományban nincs mit keresni.

Ha a világot irányító ultimatív törvényeket, igazságokat keressük, akkor a makro- és mikrovilág kutatására együtt van szükség.

Nem Hubble és nem CERN. De mindkét irányban még messzebb, még mélyebbre kell néznünk.

És végső tudás valószínűleg sosem lesz. Mindig marad újabb kutatni való.

Ha elég mélyre jutunk benne, elég sokat tudunk meg, akkor a mai tudásunkhoz képest MI leszünk az istenek.

2015. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tengor ***** válasza:
100%
Istent a templomban, zsinagógában, mecsetben (v. ki tudja még hol) keresd!
2015. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
1# elég nagyképű dolog kijelenteni, hogy nincs Isten. A tudomány kizárja? Nem. Az, hogy a tudomány meg tud magyarázni sok dolgot, nem zárja ki ezt. Én nem állítom, hogy van, nem láttam, de elég merész kijelenteni, hogy nincs és kész.
2015. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

elég nagyképű dolog kijelenteni, hogy nincs kentaur. A tudomány kizárja? Nem. Az, hogy a tudomány meg tud magyarázni sok dolgot, nem zárja ki ezt. Én nem állítom, hogy van, nem láttam, de elég merész kijelenteni, hogy nincs és kész.


elég nagyképű dolog kijelenteni, hogy nincs repülő spagettiszörny. A tudomány kizárja? Nem. Az, hogy a tudomány meg tud magyarázni sok dolgot, nem zárja ki ezt. Én nem állítom, hogy van, nem láttam, de elég merész kijelenteni, hogy nincs és kész.


elég nagyképű dolog kijelenteni, hogy nincs fogtündér. A tudomány kizárja? Nem. Az, hogy a tudomány meg tud magyarázni sok dolgot, nem zárja ki ezt. Én nem állítom, hogy van, nem láttam, de elég merész kijelenteni, hogy nincs és kész.


A fenti három dologra azért viszonylag könnyű szívvel kijelentenéd hogy nincs, ugye? Vagy az is nagyképű dolog, ha szerintem nincs repülő spagettiszörny? Mi a különbség?

2015. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A spagettiszörnyet igen. :) A másik kettőt nem ismerem.
2015. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Repülő Spagettiszörny igenis létezik! Én tudom, a Mars és a Jupiter pályája közötti pályán keringő teáskannából szokta a teáját kitölteni reggelihez.
2015. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!