Segitene valaki 5 nemet mondat kijavitasaban? Kerem! Nagyon fontos.

Figyelt kérdés

Udv!Jovo heten Nemetorszagba utazom,es a nemet nem megy valami jol,alapszinten,s jelezni szeretnem a fonokomnek,hogy jovo heten erkezem meg.Az alabbi mondatokat en irtam,es szeretnem ha valaki segitene es kijavitana a hibakat.Elore is koszonom.Eloszor leiroma magyar valtozatot,hogy lehessen tudni,mit is akartam megfogalmazni.Kerem segitsen valaki!Szoval "Szeretnem jelezni,hogy jovo heten erkezem.Mivel meg nem talaltam buszjaratot nem tudom pontosan,hogy meik nap,de pentekig biztosan megerkezem,es pentektol tudok dolgozni.Van egy kerdesem.Abban az esetben,ha a Bufeben csak napi 6-7 orat dolgozhatok,kaphatnak e ez mellett mas munkat is a hotelban,pl szobak takaritasat." es NEMETUL ezt irtam " ich möchte bezeichnen dass ich ankommen am nächste woche.

Weiss ich noch nicht punktlich dass welche tag.

Weil ich habe noch nicht Auto / Bus gefunden.Ab Freiag ich kann die Arbeit beginnen.

Ich habe eine Frage.Wenn ich kann im Bufe nur 6-7 Stunde arbeiten ,kann ich andere Arbeit erhalten zu?zum Beispiel :zimmermadchen,or etwas..

ezt kellene kijavitani.

Elore is koszonom.


2015. jún. 25. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most kijavitjuk neked akkor a valaszt meg fogod erteni?
2015. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
segitseget kertem,nem oltogatast!
2015. jún. 25. 13:51
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Amit írtál, tényleg hibás, de szerintem nincs az a hülye német, aki ne értené meg, mi a tartalma.


Mivel én élőszóban tanultam a németet, nem suliban, írásban, biztosan ebben is lesz hiba, majd valaki kicsiszolja teljesen helyesre, ha hibázok.


Ich möchte Sie informieren daß ich nächste Woche ankommen werde. Das Tag von meine Ankommen weiß ich noch nicht, weil ich noch keine Busfahrt gefunden habe.

Ab Freitag kann ich bestimmt mit der Arbeit anfangen.

Ich habe noch eine Frage. Als die Arbeit im Buffet nur 6-7 Stunden dauert, ich möchte mich erkundigen, ob ich noch weitere Arbeit auch machen könnte, zum Beispiel als Zimmermädchen?

2015. jún. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!