Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Doppelgänger-jelenség; valaki?

Katherine~ kérdése:

Doppelgänger-jelenség; valaki?

Figyelt kérdés
Esetleg bővebben írna róla az, aki tapasztalta? Nem feltétlenül te, bár az lenne a legjobb, de ha pl. : a barátnőd, az is megfelel. Ezek szerint a Földön mindenkinek van egy hasonmása? És ez hogy deríthető ki? Tudom, "sehogy", de. Teljesen rákattantam a témára, help.!

2015. júl. 18. 19:55
 1/7 anonim válasza:
78%
Én például láttam "magam" és kicsit sokkoló volt.
2015. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Tényleg?:o Te jó ég. Mikor? És milyen volt? Egyedül voltál? Vagy valaki mással? Mondott valamit?
2015. júl. 27. 11:53
 3/7 anonim válasza:
78%
Tényleg. De te oda mernél menni a saját hasonmásodhoz?? Én nem mertem és nem is akartam.
2015. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ja és szerintem nincs mindenkinek hasonmása :)
2015. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
Van pár tucat alap-karakter minden rasszban, ezek az alap-karakterek kisebb-nagyobb letérésekkel ismétlődve megszületnek. Hasonló tulajdonságokkal, hajlamokkal. pl egy volt munkatársamhoz nagyon hasonlító mostani munkatársam ugyanazokata a hangutánzó szavakat használja, hasonló a kéztartása, sőt mindkettőnek szívritmuszavarából adódó betegsége is van, Félelmetes és ez csak egy példa. Sok ilyet megfigyeltem már. Szóval futószalagon jövünk, igen.
2015. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki külsőre nem teljesen én ugyan, de kétségtelenül hasonlítunk, és, ami a legmegdöbbentőbb, a legkülönbözőbb dolgokban ugyanaz az ízlésünk. Egész középsuli alatt valahogy mindig ott volt, ahol én: ugyanazt a lányt néztük ki, csomószor ugyanazokat a dolgokat mondta ki, amiket én is gondoltam. A legdurvább az volt, amikor megláttam, hogy még a szemüvege is TELJESEN UGYANAZ, mint az enyém. Erre mekkora esély van???
2016. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az ér hasonmásnak hogyha ugyan úgy viselkedik,a szerelmi élete ugyan olyan,a baráti köre,és egy kicsit kinézetre?? 😅
2019. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!