Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tetszik valamelyik idézet? Ha...

Tetszik valamelyik idézet? Ha igen, melyik és miért?

Figyelt kérdés

"Ha átlépnénk a korlátainkat rájönnénk, hogy amit őrültségnek nevezünk, az lehetne teljesen normális is és ami őrültség lenne, az az eddigi életünk."


"Ha észrevennék benned valami csodálatosat és lenyűgözőt,

amit eddig senki más nem tudott észre venni,

akkor már mind a ketten csodálatosabbak vennénk.

Csodálatos lenne, nem félni ettől."


"Sokan úgy szemlélik az életet, mintha egy fali képre tekintenének.

Van egy kialakult szilárd világképük, de így a valóság csak halványan

tükrőzödhet vissza. A legrosszabb az egészben, hogy általában

nem mi választjuk a képet."



2015. júl. 30. 17:11
 1/3 anonim válasza:
Hát igazából nem rosszak, csak olyan bonyolultak. Lehet őket érteni csak nem mindenki érti :)
2015. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első az azért tetszik nagyon mert van benne egy hatalmas igazság ;) A harmadik viszont talán jobb ,de ,hogy miért?....hát ,nem tudom egyszerűen csak olyan jó! :D
2015. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem a harmadik tetszik a legjobban. Hogy miért? Mert az utolsó mondatával, szerintem, egy igen nagy problémára világít rá, ami a "majmolás", "birkaság", tehát hogy a véleményedre nagyobb hatással van a környezet, neveltetés, média stb, mint a saját józan eszed és tapasztalataid
2015. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!