Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért ez a neve a Múzeumok...

Miért ez a neve a Múzeumok Éjszakájának meg a Kutatók Éjszakájának, ha egyszer a legutolsó program is 23:00-ig tart?

Figyelt kérdés
Mást ez nem zavar? Én egyszerűen nem értem. Pl. a Múzeumok Éjszakáján jártam pórul, mikor elindultunk a haverommal este, mondván, nyilván hajnalig tart (mint anno a (Mozifanatikusok Éjszakája, ami valóban éjszaka volt), erre 23:00-kor kikergettek minket a Természettudományiból. Akkor miért ez a neve? Miért nem ... napja, vagy estje?
2015. szept. 26. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem is idegesít... bagoly típus vagyok, nekem a 23.00 kábé még késő délutánnak számít :D
2015. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb. nekem is. Én még csak most fogok lefeküdni.


Írd be a panaszkönyvbe minél több helyen, hátha megértik, h rossz az elnevezés.

2015. okt. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!