Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » 34 évesen érdemes Jogi Egyetem...

34 évesen érdemes Jogi Egyetemre jelentkezni? Azt mondják a jó pap is holtig tanul.!

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
A pap semmit nem tnaul... bezsebeli vénasszonyok adományát, megeszik 100 kg kovászos kenyeret meg 500 l bort kortyol évente...
2010. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentkezz.:)
2010. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyetemre? Minek? Tanfolyammal hamarabb megvagy:


http://www.youtube.com/watch?v=gvQs7rgYcz4

2010. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentkezz! Nehogy már a korod miatt hagynál ki egy olyan lehetőséget, ami nagyon vonz!
2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

én 30 évesen kezdtem a jogot, most 35 vagyok, de sajnos veszítettem egy évet,mert munka miatt nem tudtam tanulni.2011-ben végzek majd.

mindenki szörnyülködött amikor elkezdtem, hogy 5 év milyen hosszú. Én azt mondtam nekik, hogy az 5 év így is úgy is elmegy, akkor már miért ne szerezhetném meg a jogi diplomát?!És most már csak két félév választ el tőle.

Mellesleg van olyan évfolyamtársam aki már nagypapa. 40-50 évesek is járnak...

2010. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

elég telített a szakma.

ha már fizetsz érte, akkor valami hiányszakmát javaslok. mérnök pl.

2010. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz akkor jelentkezz:) Ne érdekeljen már mások véleménye:D Bár tény, hogy elég telített szakma. Szóval ha elvégzed, nem biztos, hogy jól jársz vele.

Kedves első: Úgy tudom, a teológiai egyetem elég nehéz:)

2010. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 leszek idén és most fogom elkezdeni, persze,ha felvesznek az egyetemet biológia szakon, mert biológus akarok lenni. Mondták páran, hogy minek megyek oda, ráadásul elleszek már 30 éves mire elvégzem, de szerintem nem késő. Ha azt nézzük, hogy mire odajutunk lassan 70 év lesz a nyugdíjkorhatár, akkor még fiatalok is vagyunk hozzá. :) Úgyhogy vágj bele.
2010. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, a mi korosztályunknak már nem lesz nyugdíja, ebben kár reménykedni... amit most befizetsz, azt elköltik most, addigra meg nem lesz, aki kitermelje a te nyugdíjadat. (a magyar egyre fogy, a cigányok meg szaporodnak, de elsöprő többségük nem dolgozik, nem is akar)
2010. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha érzel magadban erőt, kitartást és kíváncsiságot, jól tűröd a monotóniát, akkor vágj bele. Sosem késő és az ember azért él, hogy elérje vágyait.

(S én is üzenném a kedves elsőnek, hogy a teológia minimum 6 év kemény tanulás)


Azért azon mindenképp gondolkodj el, hogy ezzel is szeretnél foglalkozni, vagy csak azért végzed el, mert érdekel, legyen egy ilyen papírod is.

2010. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!