Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Származási és genetikai...

Származási és genetikai szempontból miért mondják azt, hogy a fehér zsidó "kamu" zsidó?

Figyelt kérdés
Én csak fehér zsidókat láttam eddig, mire alapozzák az emberek, hogy a zsidók eredendően sötét bőrűek lennének? Hiszen Európai nép.
2016. júl. 20. 19:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A google képek és izraeilben valamint a haszid zsidók is mind fehérek.
2016. júl. 20. 20:01
 2/13 anonim válasza:
90%
Erről vallásos zsidóként én is hallottam és már többszörösen meg is cáfoltam ezt a hülyeséget. Már nem is hol írtam le ,de részleteztem ,hogy miért baromság. Egyébként ez az elhíresült "kazár elmélet" ,ami szerint a világ zsidóságának 75%-a (a teória hívei általába direkt többezik és 80-85%-ot mondanak) eredetileg "nem-zsidó" ,hanem "kazár". De ez hülyeség ,nagyba.
2016. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
*Már nem is tudom hol írtam le
2016. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Valami elmeháborodott lehet, aki kitalálta. Mondjuk egyszer FAM is mondta egyszer az apu-ban.
2016. júl. 20. 20:54
 5/13 anonim válasza:
FAM? Az ki?
2016. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A Kazárok csak a vallást követik, az Askenázik származási zsidók.
2016. júl. 20. 21:06
 7/13 A kérdező kommentje:
2016. júl. 20. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a zsidó nép ázsiai. Izrael nem európában van, hanem ázsiában, ha megnézed a térképen. Így nem lehet az eredeti judeo rassz fehér, mert a fehér az csak az európai rasszokra értendők. Az hogy kamu zsidó ezt jelenti, hogy nem eredeti. Bár igazából nincsen jelentősége, hogy egy zsidó ember ázsiai vagy európában él és a szülei honnan származnak.
2016. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A német-római császárság területen éltek nyugaton a zsidók, a 2. vh ban meg az USÁba és izraelbe menekültek. De a zsidó népcsoport az Europid nagyrasszhoz tartozik.
2016. júl. 20. 21:39
 10/13 anonim válasza:

A zsidók sémiták. És vannak "fekete" zsidók ,úgy mint "fehér" zsidók.


Jew is jew. ;) ✡

2016. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!