Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Hogy irják helyesen az alábbi...

Hogy irják helyesen az alábbi mondatot németül?

Figyelt kérdés
Segitene valaki ? Azt szeretném irni valakineik ,hogy Itt vagyok hónapok óta és nagyon keveset találkoztunk,valószinu,hogy nem voltunk elég fontosak egymásnak,jól esett volna ha kimutatod ha valóban kedvelsz,én lány vagyok,nem várhatod el,hogy én közeledjek .. ENNYI LENNE,kérem segitsetek
2016. nov. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

"én lány vagyok,nem várhatod el,hogy én közeledjek"


És ugyan miért nem? Ráadásul a helyesírásod is szörnyű, arról nem is beszélve, hogy úgy akarsz összejönni egy német férfival, hogy még a nyelvét sem beszéled! Szégyen!

2016. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű pont ezek miatt nem igazán szeretne találkozni veled. Én sem szeretnék összejönni egy olyan külföldi nővel, aki nem beszéli a magyart, a saját nyelvén is szörnyű a helyesírása, ráadásul még el is várja, hogy nyomulja rá.
2016. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ich bin seit mehreren Monaten hier, aber wir sehr selten gesprüchteln. Vielleicht waren wir nicht wichtig für einander. Du hättest deine Gefühle zeigen sollen, wenn du mich wirklich magst. Ich bin ein Mädchen, du kannst es nicht erwarten, dass ish spünkele.
2016. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ich bin seit Monaten hier, und wir haben uns sehr selten getroffen. Wahrscheinlich waren wir nicht wichtig genug füreinander. Du hättest vielleicht zeigen sollen, wenn du mich magst. Ich bin ein Mädel, du kannst nicht erwarten, dass ich mich annaehere
2016. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, h nem voltunk egymásnak elég fontosak


(Wahrscheinlich waren wir uns nicht wichtig genug )

2016. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!