Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Jékely Zoltán : Tündéri...

Jékely Zoltán : Tündéri fürdés elemzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Prezentációt kell készítenem irodalom órára Jékelyről. Személyes okok miatt ezt a verset (Tündéri fürdés) választottam, de rá kellett jönnöm, semmiféle elemzés vagy oldal nem készült erről a műről. Azt szeretném kérdezni, nem tudtok-e valamilyen linket esetleg webnevet küldeni ezzel kapcsolatban?

Tudom, hogy egyszerűen más verset kellene válasszak, de (mint már említettem) személyes okok miatt ez ez e vers amiről PPT-t szeretnék készíteni.

All-in-all, köszönöm előre is a segítséget!<3



2017. ápr. 23. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Írd be a keresőbe, hogy Poet.hu verselemző, másold be az elemzőbe a verset, és akkor kiadja a rímelêst, a szótagszámot, és a ritmust is.
2017. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!