Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ezt ki mondta? Nem az a nagy...

Ezt ki mondta? Nem az a nagy kunszt, ha az ember fejjel rohan a falnak, hanem az, ha a szemével megkeresi az ajtót.

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Írd be Google keresőbe..1. találat.. Werner Von Siemens
2017. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beirtam. A baj az hogy szerintem nem mondott ekkora butaságot Werner bácsi. Valami mást mondott és valaki ilyen hülyén fordította le?
2017. jún. 28. 07:58
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

2,Ebben a mondatban mégis mi a hülyeség?

Érted egyáltalán a lényegét?

2017. júl. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Közben megtudtam mit mondott valójában Werner bácsi: "... ahelyett hogy a fejeddel próbáld áttörni a tégla falat inkább kerest meg a szemeddel rajta az ajtót". Magyar változatban ez úgy jönne le hogy "Többet ésszel mint erővel".


Szóval jól gyanitottam, a magyar fordító teljesen félreértette az eredeti német mondatot.

2017. júl. 8. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplő fordítás tényleg butácska.
2022. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!