Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit keresnek négerek a történe...

Mit keresnek négerek a történelmi filmekben?

Figyelt kérdés
Olyan röhejes mikor megjelenik egy néger egy történelmi fimben, ez nem hazug hamisítás?
2017. dec. 2. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hazug hamisítás bizony, a filmkészítők egyszerre akarnak ezzel imponálni a polkorrekt tömegnek és a potenciális néger nézőknek, bár az utóbbiakat kétlem hogy érdekelné.

Régen is bele voltak csempészve az európai történelmi filmekbe színesbôrűek, de ott realisztikusan, mint kereskedők, utazók, kalózok stb, mostanában "fuck it all" alapon csináltak Sir Lancelotból és Anjou Margitból négerr.

2017. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Dehogynem, mind hazug hamisítás!


A római birodalom fekete rabszolgái, a punok egy része, a Földközi-tenger ókori lakóinak egy része, a spanyolországi mórok egy jó része, az angol birodalom afrikai leigázottjai, a holland, a francia, német stb gyarmatok lakóinak nagy része, az észak-, dél-, és közép-amerikai rabszolgák, az am. függetlenségi háború fekete bőrűi a való életben mind elmaszkírozott fehérek voltak, nem is értem, hogy a történelmi filmek rendezői hogy is merik őket valódi négerekkel helyettesíteni a filmjeikben! Ez rasszizmus a javából!

2017. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a török katonák között jelenik meg egy néger, akkor az hiteles, mert a Török Birodalomban éltek négerek is. De ha például Ben Hur néger, akkor az nem hiteles; de ha sötétfehér, akkor igen (ókori sémi nép tagja). Te melyikre gondolsz?
2017. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

[link]

(Sok hűhó semmiért - 1993)


Próbáltam utánanézni, hogy Aragónia hercege lehetett-e fekete, de nem találtam meg.


Viszont nekem egyáltalán nem volt zavaró. El kell vonatkoztatni, hiszen a film és a színház csak játék. Úgysem hisszük el, hogy élőben felvett dokumentumfilmek, akkor miért pont ezen akadjunk ki?

:))

2017. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a szakálas nőket várom azokat mikor rakják majd be
2017. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lesz még Sissi hercegnőből kigyúrt néger hapsi, csak idő kérdése.
2017. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!