Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Dzsingisz melyik fiát bízta...

Dzsingisz melyik fiát bízta meg a hadsereg vezetésével 1219-ben?

Figyelt kérdés
2007. dec. 1. 22:54
 1/3 anonim válasza:
10%
Gondolod ilyen egyszerűen meg lehet valamit oldani??? Ha nem érsz rá utána nézni nem kell ilyenekkel foglalkozni egyébként bízom benne hogy amikre itt választ kapsz azok nem lesznek jók. És ha tudok teszek is róla!!!!Úgyhogy jobbban teszed ha inkább keresgélsz!!
2007. dec. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Bocsánat az offért!

Van sokszor amit valóban könnyű megkeresni a neten, ám...

bármílyen meglepő a felhasználók nagy része nincs tisztában, hogy mi módon juthatna a keresett információhoz. Én ezért is nem a választ hanem a linket szoktam beilleszteni. Hátha ezen keresztül rájön, hogy milyen hihetetlen méretű rendszerezett adat halommal van dolga. Amiben sokszor azért is nehéz eligazodni, mert rengeteg hülyeséget is tartalmaz. Hiszen vannak akik szándékosan tesznek róla... :(

Én szeretem az érdekes, inspiratív kérdéseket.

Erre pl nem találtam mag a választ, úgyhogy vátom... :)

2007. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
83%
Úgy tudom,Dzsingisz kánnak két fia is vezér volt 1219-ben.Toluj,és Ödögej.
2008. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!