Mit gondoltok a Boszniai piramisokról?

Figyelt kérdés

Én már több videót megnéztem, de mégsem látom a piramist.

Még járdát is vizionál az kalapos Oszmanovics nevű fickó, de amióta ezek a csoda járófelületek felszínre kerültek állaguk erősen megromlott. Állítólag....Nem haragudnék ha ez egy üzleti fogás lenne hogy lepukkant Boszniát kicsit turisztikailag fellendítsék, csak tudni szeretném az igazat. aztán hallgatok nehogy visszaessen a turizmus...



2018. szept. 19. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Volt már a kérdés, és neked sem tilos visszanézni.
2018. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy azok nem piramisok
2018. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

#1 csak egy olyan kerdest emlits legyszi, amit meg sosem irt ki senki :) Ha ennyire tudod hogy mar kiirtak, akkor mar meg is tudhatnad mutatni a kerdezonek, nem igaz?

Ha meg meg te sem talalod meg, mibol gondolod hogy a kerdezonek sikerulni fog?


Kerdezo, szerintem is kamu, szenzaciohajhaszas, turizmus meg ilyesmi, persze ez xsak velemenyem azert, mert vagy 15 eve nyomatjak ezeket a piramisokat, de meg senki egy szalmaszalat nem tett azota keresztbe, hogy hivatalosan feltarja. Ha igaz lenne, Bosznia mar reg egy rakas kutatot kuldott volna oda foldet turni, hiszen egy ilyen volumenu felfedezes oriasi uzletet jelentene mindenkinek. Mukincsek, mutargyak, eltunt civilizaciok, satobbi. Ehhez kepest ket faszi maganakcioban turkalgat csak ott hebe-hoba, de ok se nagyon torik magukat rajta.

2018. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem piramisok szerintem sem, csak nagyjából piramis alakú hegyek,
2018. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2018. szept. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EagleHUN ***** válasza:
76%

Szerintem is hegyek.

De ha nem is minden nézetből(nézőpontból) de legalább néhány valóban hasonlít a piramisokra.

És ez akár faragás eredménye is lehet, ez nincs kizárva, nem tudta cáfolni senki sem.

Főleg hogy alagutakat is találtak bennük nem is keveset és nagyon régieket.

Régészeti szempontból érdekes.

Ezen felül az egész valóban túllihegett turista hajhász dolog. Túlhájpolták ha úgy tetszik.

2018. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tislerics Máté ***** válasza:
82%

A természetben akadnak olyan formák amik szabályosak. Nem meglepő az, hogy egy hegy hasonlít egy négyzet alapú egyenes gúlára.


[link]


[link]


[link]


A fizika törvényei néha szabályos geometria alakzatokba rendezi az anyagot.


Nyilván a rejtély már megoldódott, és kiderült, hogy természetes eredete van a hegynek. Ennek ellenére megértem, ha valaki továbbra is hisz abban, hogy piramisok.

2018. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

"Ha meg meg te sem talalod meg"

Köszönöm a masszív lepontozást.

ITT VAN A KÉRDÉS ALATT!

A kereső elsőnek dobta volna ki.

Az oldal pedig KÜLÖN KÉRI, hogy mielőtt a kérdésed feldobod, NÉZD MEG A KERESŐBEN, hogy van-e már hasonló!


Ez ugyanis még mindig nem a "naponta feltett ugyanazon kérdések" oldala!

2018. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!