Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mikor jön el az a történelmi...

Mikor jön el az a történelmi pillanat, amikor a Föld népessége elkezd csökkeni? Mik lesznek a fordulat legnagyobb kihívásai és következményei szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Szívesen megírjuk a házi feladatod.

Amúgy nagyjából 2 mondat mindkét válasz, szóval embertelenül lusta vagy.

2019. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, szóval már megoldottam az összes házi feladatomat...
2019. máj. 12. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Akkor már képes vagy ezeket a válaszokat magad is 5 perc alatt megkeresni - ha netán nem olvasnál híreket, és valami miatt még nem hallottál a második kérdésedről (az elsőnél a pontos időpont kicsit nehezebb).

Viszont itt a kérdésednél a reakciókból is elég sok minden látszik: egyre több az agresszív, elmebeteg ember, aki úgy gondolja, hogy mindennek az ő ölébe kell hullania, és ha valaki mást mond, képes akár 5 névről belépve szénné pontozni.

Persze válaszolni azt nem fog neked.

2019. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Csak kíváncsi voltam, hogy ki mit ír válasznak a kérdésre, de nehezen megyek el az első válaszoló mellett.


Szerinted mért létezik ez az oldal egyáltalán? Főleg a tudomány kategória, hisz mindennek utána lehetne nézni máshol is... Ennyire hihetetlen, hogy valaki el akart indítani egy beszélgetést egy témáról? :D Azért ezek eléggé komplex kérdések, amire nem feltétlen van egyértelmű válasz és bőven lehetne róla vitatkozni. Szerintem túl sokat néztél bele ebbe a kérdésbe és a mögöttes szándékokba, és neked van problémád az arroganciával, nem a kérdezőnek.

2019. máj. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komoly gondok vannak a toronyban. Nem tudom miért érzed úgy, hogy látnoki képességeid vannak, elsőnek azért, hogy diák vagyok, másodjára azért, mert van öt felhasználónevem, de javaslom hagyj fel ezzel a stílussal, mert ezek a fals kijelentések csak nevetségessé tesznek.
2019. máj. 12. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a második kérdés válasza annyira ismert, hogy ilyet kérdezni...

mindegy.

Az elsőre pedig a válasz az, hogy nem túl sokára.

Ennél pontosabban nem lehet megmondani.

2019. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ez egy nagyon szerteágazó kérdés, komplex, és rengeteg egyéb folyamattal áll kapcsolatban.

Nem értem, hogy miért baj a kérdés. Nem azt várom el, hogy valaki idebigyessze, hogy "összeomlik a nyugdíjrendszer" bár ez is súlyos következmény, de szerintem sokkal mélyebben lehet gondolkodni a problémáról. De látom nincs rá közönség szóval tudomásul veszem, hogy a kérdés kihalt.

2019. máj. 12. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:

"De látom nincs rá közönség"

Tudod, ha a kérdésed úgy néz ki, mintha csak idecsaptad volna a házi feladatod egy szó indoklás, kérés vagy magyarázat nélkül, akkor tényleg nincs közönség.

Akkor sincs, ha a válaszolókat nullára lepontozzák.

Legközelebb szánd már rá azt a 2 percet, amíg normálisan megfogalmazod a kérdésed... megéri, nem?


Amúgy meg nem értem, mi a bajod a nyugdíjakkal. A társadalom már sokszor bebizonyította, hogy megoldja ezeket a problémákat.

Pl. most a munkaerőhiányra 5 percen belül kész volt a válasz: a köztisztviselők megkapták a 13. havi plusz munkát.

Ingyen.

Szinte csuklás nélkül be is vezették pár nap alatt.

Na, hasonló lesz majd a nyugdíjas kor emelése is.

Elsőnek szerintem 70 évre, aztán majd tovább is, ha kell.

Szerinted egy 70 éves ember majd kivonul az utcára sztrájkolni?

Úgy, hogy akkor még aznap ki is rúgják?

Aztán mehet meghalni, mert munkanélkülit se kap, mivel már az sincs?

Nem lesz itt gond, ne félj.

2019. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsammo válasza:

Abban az évben amikor péntek 13 lesz az év utolsó napja (vagy előbb)

(és akkor lesz a világvége is)

2019. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!