Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Medeig tart ki a föld? Többi...

Medeig tart ki a föld? Többi lent.

Figyelt kérdés
Televan azzal az internet hogy a szennyezéstől vagy a globális felmelegedéstől mar néhány évtized múlva lakhatatlan lesz a föld. Nekem mondták azt is ez csak ijesztgetés azt is hogy ez igaz. Tudom hogy ezt a kérdést nem lehet biztosra megvalaszolni de kivancsi vagyok a véleményetekre.

2019. aug. 26. 11:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%

Jó dolog, hogy kíváncsi vagy.

Idáig talán tízen voltak itt kíváncsiak.

Mi lenne, ha elolvasnád, amilyen válaszokat ők kaptak?


Amúgy nagy vonalakban: a Föld kibírja, az élővilág nem.

2019. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
A Föld a Nap haláláig tök jól ellesz, ami még pár milliárd év. Az emberiség már nem húzza ilyen sokáig. Aki 10-20 év múlva beteg, öreg lesz, annak kapáltak, az egészségeseknek 30-50 év a max.
2019. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

A földi élet kibírta a perm-triász nagy kihalást is.

Akkora hatást az emberiség nem tud rá tenni.


Tehát amitől félni kell, az, hogy az emberiség kipusztul.

Lehet, hogy ennek során a földi fajok egy része is el fog tűnni, ami szomorú, de az élővilág betölti majd az űrt.

2019. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

...néhány millió év alatt.

A szomorúbb az, hogy ha ennek az civilizációnak nem sikerül kijutnia a világűrbe, akkor a következőnek erre már nem lesz lehetősége. Még akkor sem, ha netán létrejönne.

2019. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam arra voltam kiváncsi hogy az emberiségnek mennyi ideje van hátra. Nem akarok 40 éves koromban meghalni:(
2019. aug. 26. 13:20
 6/28 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Nem akarok 40 éves koromban meghalni:("

Közvetlenül a glob. felmelegedéstől nem fogsz.

De elég az, ha anarchista édesvíz-vadász bandák agyonvernek a kutadért.

Első lépésben a civilizáció lezüllésére van nagy esély, háborúkra a még élhető területekért.

Valószínűleg ezt sem éred meg, de ez jön először, ha nem áll meg a baj.

2019. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%
Az édesvíz el fog fogyni, de nem évtizedek alatt. Az emberiség pedig semmiképp nem fog kihalni emiatt, minthogy a megfelelő személyek előbb-utóbb elkezdenek foglalkoznia problémával, habár jóllehet, csak az utolsó pillanatban. Bizonyosan lesznek áldozatok, de nem fog több milliárd embert hirtelen elnyelni a föld, könyörgöm.
2019. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
De ha háborúk lesznek - márpedig lesznek, ha ennyire lefütyüljük most a problémát - akkor az emberiség 90%-a simán meghalhat, és a technika 99%-a megsemmisülhet.
2019. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
#8 Ez más kérdés, és szerintem jóval észszerűbb lenne emiatt aggódnunk. Az atom egy dolog, de gondolom mindenki hallott már a biológia fegyverekről, ha máshol nem, hát sci-fi-kben, márpedig igencsak valószínű, hogy létezik, vagy fog létezni ilyen.
2019. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
És igen, ez könnyen okozhatja tömegek halálát, de az emberiség maga akkor sem fog kihalni.
2019. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!