Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Nem értem miért írják ebben a...

Nem értem miért írják ebben a cikkben a Camp Century kapcsán, hogy akkor még nem gondoltak a klímaváltozásra?

Figyelt kérdés

Tudtommal a klímaváltozás veszélyeiről már akkor is lehetett tudni és az USa katonaságának meg pláne tudnia kellett róla ,nem?


[link]



2019. szept. 16. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A cikkből: "A szakértők úgy gondolták, hogy a hátrahagyott szennyező anyagok biztonságban lesznek a jég fogságában, csakhogy akkor még nem számoltak a klímaváltozással."

Szerintem ezt úgy kell érteni, hogy nem számoltak ilyen mértékű és gyorsuló folyamattal. Azt már akár tudhatták is, hogy az átlaghőmérséklet emelkedik, de azt nem, hogy 50 éven belül ennek ekkora hatása lesz.

2019. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a 60-as, 70-es években még megoszlottak a vélemények arról, hogy felmelegedés lesz-e vagy új jégkorszak. (az akkori médiafelhajtás egyébként jégkorszakot jósolt)
2019. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!