Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A törtiteráltaknak van unicitása?

A törtiteráltaknak van unicitása?

Figyelt kérdés
Vagyis minden egész Hyper-operátor között (egy) egyértelmű törtiterált áll-e? Példa: a triáció (hatványozás) és a tetráció között ott van a gamma-függvény, más van-e még?

2019. nov. 7. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A fraktál geometriában amúgy nincs unicitása.
2019. dec. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a fraktálgeometria?

Mondja meg már valaki, hogy másfél hónap után miért kellett a Természettudományból a Házi feladatok kategóriába száműzniük a kérdésem, Modik? Itt végképp nem fogja senki sem tudni megválaszolni.

2019. dec. 23. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Definiálnád akkor hogy érted a törtiterált fogalmát itt. Én fraktálgeometriában tanultam csak és ott nincs unicitásnak értelme.


Van olyan érzésem hogy csak random értelmetlen kerdeseket ragasz csupa bonyolultnak tűnő fogalommal. Én azért jelentem a kérdést.

2019. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Törtiterált: a szuperfüggvényképzés funkcionális gyöke.

Az a+x szuperfüggvénye (iteráltja) a*x, annak a^x, és így tovább... viszont én a köztes lépcsőfokokra vagyok kíváncsi. Valamire való fórumokon több száz erről szóló topik van már.

2019. dec. 23. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké és akkor mi az a szuperfuggveny?
2019. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha olyan életképtelen vagy, hogy nem tudod használni a keresőt, akkor milyen válaszban bízzak? Itt egy wiki link:

[link]

2019. dec. 23. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!