Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Magyarországon többet már nem...

Magyarországon többet már nem lesz havazás?

Figyelt kérdés
Mindjárt itt a tél, és 10 fokok vannak, úgy, hogy pár éve sokkal hidegebb volt már ilyenkor. Mindenki oda van, hogy jajj, de jó idő van, elég csak egy vékony kabát meg minden, de nem értem, hogy ennek miért örül mindenki ennyire, hisz ez a globális felmelegedés miatt van. Ezek szerint az emberek örülnek a globális felmelegedésnek a jó idő miatt vagy mi?! Pár éve még voltak fehér karácsonyok is, az utóbbi években viszont már az sincs. Ha ez így meg tovább, hogy egész télen 10 vagy több fokok lesznek, akkor kevés az esély, hogy esni fog a hó (és én most nem csak a decemberről beszélek, hanem január, február ugyanúgy). És mivel évről évre nő a hőmérséklet, ezért jövő télen még melegebb lesz, mint 10 fok, és egyre melegebb telek jönnek évről évre. Ez azt jelenti, hogy Magyarországon többet nem is fog havazni? Meg többet nem lesznek mínuszok sem?

2019. nov. 21. 19:25
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%

Teljesen feleslegesen hisztériázol.

Az utóbbi 2-3 évben mindig volt hó, pedig előtte évekig nem volt semmi, már úgy örültem, hogy végre megszabadultunk ettől a rettenettől, de hát sajnos nem.

Úgyhogy lesz. Megnyugodhatsz. Újra megnyílik az esély a remek kis csonttörésekre, zúzódásokra, ínszalagszakadásokra. Hurrá.

2019. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Január, február felé szoktak jönni a keményebb idők, a november, december máskor is inkább csak sötét és nyálas.
2019. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
10-15 éve elég kemény nagy havazásokra emlékszek gyerekkoromból, akkor élveztem. Most már annyira nem. De egyébként teljesen megnyugodhatsz bőven lesz -20 fokos hideg, ahogy előttem írták, január-február szokott igazán kemény lenni.
2019. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
2002 óta nem volt fehér Karácsony. Ez az elmélet is megdőlt...
2019. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Svédországban 5 éve nem láttam havat karácsonykor. Februárban van vagy egy hétig és kész.Egész télen 8-10 fok plusz...
2019. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, bennem valahogy az elmúlt télről is az maradt meg hogy elég sok hó volt. Több mint elég. Napi 100 km-t vezetek, nekem speciel nem hiányzik a hó, én nagyon jól meglennék nélküle.
2019. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Már miért ne lenne? A korábbi években is volt.
2019. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit tényleg túlreagáltam ezt a dolgot.
2019. nov. 21. 21:55
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Az merész kijelentés, hogy nem lesz többé hó. Inkább az évszakok eltolódása az, amit tapasztalhatunk. Kb. most van ősz, mikor szeptemberben kéne lennie. Na meg ugye a szélsőséges hőmérsékletváltozás is rossz. Egyik éven volt hogy január közepén már szinte tavasz volt, kezdtek a növények is kifejlődni. Ezzel az a baj, hogy utána február-márciusban jön egy hidek, aztán elpusztul minden. Aki érintett a mezőgazdaságban az tudja.
2019. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dellfil ***** válasza:
4%

"Inkább az évszakok eltolódása az, amit tapasztalhatunk. Kb. most van ősz, mikor szeptemberben kéne lennie."


:DDD


Azért ebben a formajaban... Merész.

Ez csak Wikipédia, de ...


[link]


A többi tömény.. Eh. :D


dellfil

2019. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!