Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Állítolag 50 éve jártak a holdon?

MARIANN06 kérdése:

Állítolag 50 éve jártak a holdon?

Figyelt kérdés
Az akkori tudomány szerint, szerintem ki van zárva, hogy jártak a holdon.Szerintem szemfényvesztés.Kérdezem én! Ma a mai technologia és tudomány sikervilágában miért nem megyünk újra fel? Hátha azóta lehet valami újat is felfedezni.Ja talán azért nem vizsgáljuk a holdat 2019-ben mert nem tudnak eljuti odáig?

2019. nov. 23. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Annyira jó, hogy huszonötmilliodszorra is fel kell tenni egy ilyen együgyű kérdést...

Rengeteg dokumentumfilm áll rendelkezésre a cáfolatok cáfolatáról, én nehezen hiszem, hogy abban ne találnál választ az összes felmerülő kérdésedre.

Maradjunk annyiban, hogy eljutottak, de amilyen szar volt a technika legalább akkora részt volt szerencse, mint tudományos áttörés.

2019. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lali24 ***** válasza:
96%
ennek a hülyeségnek tényleg rendszeresen elő kell kerülni..?
2019. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nincs állítólag. Hanem valóban voltak.

Hogy most miért nem mennek? Valószínűleg a pénzhez lehet köze.

2019. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

"szerintem ki van zárva, hogy jártak a holdon"

Ez a te szubjektív dőreséged.

A tények - az ott hagyott lézer-tükör, a Holdról hozott holdközét, a NASA LRO képei (amin látszanak az ott hagyott dolgok), az Apollo programon dolgozó rengeteg tudós - meg pont az ellenkezőjét bizonyítják.


"Ma a mai technologia és tudomány sikervilágában miért nem megyünk újra fel?"

Mert:

* 50 éve a hidegháborús versenyben az jenkiknek volt rá indokuk (megelőzni a komcsikat), most meg nincs

* egyébként sincs gazdasági haszna embereket felküldeni, a kutatásokat el lehet végezni szondákkal, robotokkal is

* a Mars "izgalmasabb"


"Ja talán azért nem vizsgáljuk a holdat 2019-ben mert nem tudnak eljuti odáig?"

Érvelési hiba: vágyvezérelt gondolkodás.

2019. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Állítólag megkérdezi hetente két idióta ugyan ezt :D
2019. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 qkker1 ***** válasza:
93%

"Kérdezem én! Ma a mai technologia és tudomány sikervilágában miért nem megyünk újra fel?"


Mert nincs rá okunk, semmi olyat nem nyújtana, amivel előrébb jutunk!

2019. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Na miért milyen volt az akkori tudomány? Mesélj kérlek, mert úgy látom, te kened-vágod a dolgot.


Pont, hogy a mai technológiának köszönhetően nem kell felmenni. Ha fölösleges oda embert küldeni, akkor miért kellene megtenni? Azért, hogy te is elhidd végre?


És egyébként a Holdról már rengeteg mindent tudunk, és folyamatosan “vizsgálják” továbbra is.

2019. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elon Musk úgy tudom gondolkodik egy újabb holdraszálláson
2019. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezotéria kategória.
2019. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Ja. Hitler is járt a Holdon, és 45 után ott élt. Utódai ott készülnek az invázióra. Még film is készült róla. :)

[link]

2019. nov. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!