Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ti is nagyon örültök neki,...

Ti is nagyon örültök neki, hogy már van egy olyan nagy dinoszaurusz faj (legalább 25-26 m, legvalószínűbb esetben 30+- 1-2 m), aminek a csontvázának a nagy része megvan (Patagotitan)?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülök neki. Ahogy ezen a képen is lehet látni: [link] lehetőséget adott arra, hogy a korábban felfedezett rokonai amelyekről feltételezték, hogy a legnagyobb ismert dinoszaurusz lehet/dinoszauruszok lehetnek pontosabb méretbecslést kapjanak.

2020. febr. 11. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a koponyája nincs meg.
2020. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég kevés az esély rá, hogy az összes legfontosabb csont megmaradjon. Nagyon ritka az olyan csontváz, mint az egyik legteljesebb és legnagyobb T. rex csontváz (Sue), aminél az összes legfontosabb csont ügvan, és a hiányzó darabokat, (a farok vége, az egyik láb fele) nagy pontossággal ki lehet következtetni.
2020. febr. 11. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még pezsgőt is bontottam.
2020. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3:


Azt hinné az ember, hogy természettudományok kategóriában érdekli az embereket az ilyesmi.

2020. febr. 12. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem régen érdekelt, de mostanra a még nem kihalt fajok irányába mozdult el az érdeklődésem. :)
2020. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerint a kihalt és a nem kihalt fajok os édrekesek. A ma elő fajokról se tudunk mindent, és valószínűleg nem is fogunk, a kihalt fajokról meg főleg soha sem fogunk mindent tudni.
2020. febr. 12. 12:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokakat érdekel, nincs azzal gond, csak hát... nem igazán látom a kérdés célját. :))
2020. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon. Főleg most, hogy mondod, mert eddig nem tudtam erről semmit.:)
2020. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!