Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Budapest nagy felbontású...

Budapest nagy felbontású domborzati térképe létezik?

Figyelt kérdés
És ha igen, hol? A Google nem találja. Nem a maps érdekel, hanem egy darab nagyméretű és részletes kép. A korábbi hasonló kérdésekre nem érkezett érdemi válasz.

2020. máj. 19. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Ezt a zoomolhatót ismered?

[link]

2020. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elolvastad a kérdést? -.-
2020. máj. 19. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Létezik. Fizetős. Főmi-nél talán... meg nem mondom. De az is csak asszem ilyen 25m felbontású. Vagy van 10m is? Passzolom. Elég szarul állunk ebből... nem értem miért nem LiDAR-ozták már végig az egész országot 🤷‍♂️ nem nagy munka pedig 🤔 csak pénz...


Ha esegleg a google fotogrammetriás 3D képét le lehetne tölteni... 🤔 az bazirészletes. de az ugye nem a talajszinten van, hanem a legfelső réteg szintjén, lombok, növények, házak, infrastruktúra.

2020. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg amúgy még mepar böngésző.
2020. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tehát neked PAPÍR alapú térkép kellene? Mondjuk A0 nagyságú?
2020. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de miért a leghasznosabbak vannak lepontozva? A MePAR-t nem ismertem, de fantasztikus. Ha a lakott területet nem is lehet eltüntetni róla, de ilyen részletes szintvonalazást még soha nem láttam. (Papíron is érdekes lenne, de eredetileg egy pár tízezerszer pár tízezer pixeles képre gondoltam.)
2020. máj. 20. 17:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!