Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ún. "holografikus világegye...

Az ún. "holografikus világegyetem" elméletéhez kapcsolódó tanulmányok, könyvek?

Figyelt kérdés

Merre érdemes a témával kapcsolatban tovább olvasni, lehetőleg magyar nyelven néhány rövid cikken túl? Van olyan átfogó mű, ami összefoglalja, de nagyjából kifejti az elmélet lényegét (nem ilyen ezós-spirituáliskodó szemszögből)?


(Tudom, hogy a kérdés a könyvek kategóriába is talán beleillene, de ott valószínűleg nem kapnék megfelelő választ).



2020. júl. 16. 21:58
 1/4 Farkas999 ***** válasza:

Ezt beírva több száz találatot hoz a kereső, csak szelektálni kell


"holografikus univerzum"

2020. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tyűha, nekem ez eszembe sem jutott! Azt hittem, a tudományok kategóriában még nem nézik hülyének az embert de ezek szerint tévedtem.


Tudományos igényességű tanulmány, de inkább könyv iránt érdeklődtem. Google-n lehet válogatni olyan "szaktudományos" lapok beszámolói közt, mint index, origo, "aranylaci freeweb". Könyvet kettőt találtam össz-vissz, mindkettőt ezó/sci-fi vonalon mozgó szerzők tollából.


De persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter, hogy a keresőt használni tudod.

Azt hiszed, nem jártam utána?

2020. júl. 17. 13:44
 3/4 Farkas999 ***** válasza:
100%

Tényleg segíteni akartam, kár, hogy sértegetéssel reagálsz.

Itt találhatsz egy pár forrást, ha nem zavar, hogy angol nyelvűek a hivatkozások

[link]

és

[link]

2020. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Való igaz, kissé felpaprikázott a dolog, de ezt kérlek tudd be annak, hogy egyszerűen ilyen az oldal légköre. Nem első alkalom lenne, hogy valaki egy minden segítő szándékot nélkülöző "google a barátod" típusú megjegyzést bedob, és valóban azt hittem, hogy neked is ez volt a célod. De elnézésed kérem akkor.

2020. júl. 17. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!