Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért van húsúnk?

Miért van húsúnk?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, miért van húsúnk? És miért ilyen az állaga? Nekünk embereknek, de szinte majdnem minden élőlénynek van húsa...

Miért? Azt értem, miért van bőrünk, csontunk, szerveinek,de a hús mi célt szolgál és miért ilyen az állaga? Miért nem olyan , mint megsütve, miért ilyen rágos, halvány színű.


Előre is köszönöm a választ!



2020. júl. 18. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert ezáltal képes az élőlény aktív mozgásra, ami a legtöbb szituációban jelentős előny.
2020. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

A hús az izom.

A többit a biológia taglalja.

2020. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
40%
A hús az amit a hentesboltban veszel, nekünk izmunk van, ami azért olyan formályú, állagú, stb, mert alkalmazkodott a külső hatásokhoz.
2020. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Minek emelted ki? Kaptál választ a kérdésedre.
2020. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Véletlen volt.
2020. aug. 31. 10:15
 6/8 anonim válasza:
22%
Nem mondtam mást, csak amit az előttem lévők... Mégis lepontoztak. Sami sugeti pula!
2020. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam senkit, de most kaptál tőlem egy hasznosat, hogy zöld legyen, ha ez így jól esik.
2020. aug. 31. 11:58
 8/8 anonim válasza:
50%
Nem nagyon érdekel ez a pontozós rendszer, sokszor értelmetlen(például amikor szubiektív választ kérnek tőled). Csak nem értettem, hogy szinte ugyanolyan választ miért értékelnek különbözően? Azért köszi!
2020. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!