Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Melyek a legnagyobb populációv...

Melyek a legnagyobb populációval rendelkező állatok? (beleszámítva minden állatot, a bogarakat is)

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni erről angol forrást, de nem találtam. Ha esetleg van valami ötletetek, kérlek írjátok meg.
2020. aug. 14. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrét állatra gondolsz, mint pl. réti sas, vagy bármilyen sas, esetleg az összes ragadozó madár vagy a madarakra általában?
2020. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ízeltlábúak.
2020. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bogarak, hangyák. Világ viszonylatban százmilliárdos egyedszámról bezélünk.
2020. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

PL. bármilyen sas, vörös hangya, házi nyúl, patkány, stb..


Mindig szokták mondani, hogy kevés oroszlán él, szeretném tudni, hogy az emberi populációnál pl. hány nagyobb faj él.

2020. aug. 14. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Baktériumok?
2020. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha, egy marek foldben tobb baci van, mint ahany ember el a Foldon. De a bakterium nem allat :)

Darabszamra is es ossztomegre is a hangyak viszik a primet. Messze magasan.

2020. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor az stim, hogy a hangyák és más bogarak nagyon sokan vannak. Nagyobb állatokból is van nagy népességű? Szerintem pl. több patkány, nyúl, csirke él mint ember, de lehet, hogy tévedek.
2020. aug. 14. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Medúza, tarisznyarák
2020. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!