Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A koronavírust miért nem...

A koronavírust miért nem hagyják inkább elszabadulni?

Figyelt kérdés

Ezt egy Facebook kommentben olvastam, hogy feleselegesek ezek a korlatozások. A csávó azzal indokolta hogy az emberek amúgy is gyorsan alkalmazkodnak, így ehhez is hozzászoknánk és a mindennapjaink részévé válna mint pl az influenza.

Igaza lehet?


2020. szept. 4. 18:43
1 2
 1/13 Mojjo ***** válasza:
94%
Akik belehalnak, azokra meg azt mondjuk, hogy végképp hozzászoktak, vagy mi?
2020. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is erre gondoltam hogy addig több millió ember halna meg.
2020. szept. 4. 18:58
 3/13 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Végül is ez a módszer a pestisnél is bevált. Először kiirtotta ugyan a lakosság harmadát, de később az emberek egyre immunisabbá váltak és már 300 éve nincs pestis Európában.
2020. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azert, amiert a Tiszat is szabalyoztak anno. Hogy ugy follyon le ahogy az ember akarja, kontrollalt modon, es ne "ahogy esik ugy puffan" modon.
2020. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy legyen időnk védőoltást, ellenszert találni.
2020. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Az a gond hogy úgy néz ki maradandó károsodást is okoz.
2020. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

Mert mind meghalnánk. Mindenki összefertőzne oda vissza többszőr mindenkit és a lakosság 20%-a lélegeztetőgépen lenne. Ha nincsen annyi akkor elhunyik


A kovidosok 20%-a lélegeztetőre kerül. Ha mindent hagyunk, mindenki elkapja. 1 millából úgy 200k embernek kellene adni levegőt. Van kb 5k gépünk. Ergo 150k ember hidegre kerülne

2020. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

A svédek megpróbálták, aztán el is szaladt náluk rendesen.

A gazdaságot meg éppen úgy padlóra tette, mint másoknál.

Szóval a kellemetlent a haszontalannal sikerült nekik kombinálni.

Ráadásul úgy néz ki, hogy az immunitás egy pár hónapig tart. Akik májusban átestek rajta, azok már elkaphatják a most következő újabb hullámban is.

2020. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

A lényeget már több módon leírták előttem. Az ember a környezetében nem "csak úgy" létezik, hanem alakítja igényei szerint. Néha jobban, néha rosszabbul. Így semmit nem hagy magára, csak amiről úgy gondolja, az a jó. A svédek így gondolták, nem jött be. Mások átestek a ló másik oldalára,az se az igazi. Így van ez, amíg az ember meg nem ismeri minden beavatkozás hatását.

Viszont minden dologban vannak az "én jobban tudom" emberek. Ez kétféle, egyik hasznot remél ettől (röviden ezt az esetet átverésnek hívják), a másik meg nem ért hozzá, és szajkózza az előbbi hülyeséget, vagy mert jól hangzónak véli vagy mert azt hiszi, ahhoz fűződik érdeke.


A vírus esetében valami középút tűnik jónak. Legyünk óvatosak, de azért ne zárkózzunk be. Ez egyeseknek könnyen megy mert olyan a helyzetük, mások nagyonnehezen tudják kivitelezni. Innen az ellentétek.

2020. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

"Az a gond hogy úgy néz ki maradandó károsodást is okoz."


Ezt én írtam és lepontoztatok ti nagyon barmok.

Érdekes módon maga a WHO figyelmeztet az ismeretlen hosszútávú hatásokra a felépültek körében.

Német tanulmány strukturális elváltozásokat talált felépültek nagy többségének szívében 2 hónappal a gyógyulás után, és további kutatások fontosságára hívja fel a figyelmet. [link]

2020. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!